O nas

Poszukujesz profesjonalnej obsługi kadrowo-księgowej oraz doradztwa podatkowego? Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników i ponosić wyższych kosztów, by zapewnić swojej firmie należytą jakość usług. Nasza kancelaria doradztwa podatkowego świadczy szeroki zakres usług.

Nowoczesne biuro rachunkowe z tradycją

Nasze biuro rachunkowe działa nieprzerwanie od listopada 2008 roku, świadcząc na poznańskim rynku usługi księgowe. Celem naszych działań jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług, by zapewnić im pełne zadowolenie. Dlatego też nieustannie inwestujemy w swoje doskonalenie poprzez szkolenia i pogłębianie wiedzy. Dzięki temu znamy nowoczesne rozwiązania księgowo-kadrowe i wykorzystujemy je w praktyce.

Umiejętności potwierdzone certyfikatami

Korzystamy z certyfikowanych szkoleń, które pozwalają nam pozyskać sprawdzone informacje i przekładać je na naszą pracę. Dlatego opieramy się na wiedzy przekazywanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. By zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, rokrocznie odnawiamy polisę dotyczącą doradztwa podatkowego oraz obsługi kadr i płac. Ponadto, właścicielka naszego biura związana z księgowością od 1990 roku, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów, Głównego Księgowego, Certyfikowanego Eksperta Usług Księgowych oraz dyplom psychologa menedżera i organizacji. Jest również doradcą podatkowym. Wszystko po to, by zapewnić Państwu profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Właścicielka biura jest również Prezesem Zarządu oddziału SKwP w Poznaniu.